..jsem sam ??

Uživatelský avatar
King
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 6
Registrován: 10. 10. 2004 10:41
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: 17.listopadu/Stráž pod Ralskem
Kontaktovat uživatele:

..jsem sam ??

Příspěvek od King »

..jen se chci zeptat, jestli jsem jediny, kdo byl tak vyjakenej z posledni prednasky DM (12.10.) nebo je nas vic..(tem, kterym nedelala posledni prednaska zadne problemy, co se pochopeni tyce..- nechte si to pro sebe :lol: ).. a dalsi vec.., nechteli byste nakopat ty satnarce ?? 8)
..a mudrc pravil:"King jsi a v Kinga se obrátíš."
Uživatelský avatar
tutchek
Site Admin
Příspěvky: 795
Registrován: 21. 9. 2004 00:40
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha, Bohnice
Kontaktovat uživatele:

Re: ..jsem sam ??

Příspěvek od tutchek »

King píše:..jen se chci zeptat, jestli jsem jediny, kdo byl tak vyjakenej z posledni prednasky DM (12.10.) nebo je nas vic..(tem, kterym nedelala posledni prednaska zadne problemy, co se pochopeni tyce..- nechte si to pro sebe :lol: ).. a dalsi vec.., nechteli byste nakopat ty satnarce ?? 8)
Na informatice je DM v poho... :D

A satnarku bych nechal zit... precijenom jsem si u nich nic nenechaval takze proti nim nic nemam :D
exAdmin. Magistr přes umělou inteligenci. Právník přes daně.
Uživatelský avatar
miko
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 42
Registrován: 10. 10. 2004 08:43
Typ studia: Informatika Bc.

Příspěvek od miko »

Ja som si tiez z tej poslednej prednasky moc neodniesol. Spociatku som si myslel ze analyza tazka, algebra tazka a diskretka lahka. No po poslednej prednaske zacala byt tazka aj diskretka.

Len tak dalej a nakoniec bude tazka aj telesna :x
Uživatelský avatar
Goran
Admin(ka) level I
Příspěvky: 214
Registrován: 23. 9. 2004 09:47
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: HK/Otava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

A to nemáte Loebla, nechci se pana profesora nijak dotknout, ale já jsem nechápal zhola nic a nejen já, jak se dalo jednoduše poznat podle záchvatů smíchu... taky sem si myslel, že DM bude spíš oddechovější předmět...

Algebru jsem na poslední přednášce pochopil dokonce už na hodině, a analýza je zatím zcela v pohodě. Horší je ještě proseminář, kde pan Zajíček něco probere na hodině a pak o tom mluví na prosemináři, my kdo máme Holického (mj jeho způsob výkladu se mi moc líbí) trošku nevíme o co jde...
J.

Příspěvek od J. »

Goran píše:A to nemáte Loebla, nechci se pana profesora nijak dotknout, ale já jsem nechápal zhola nic a nejen já, jak se dalo jednoduše poznat podle záchvatů smíchu... taky sem si myslel, že DM bude spíš oddechovější předmět...

Algebru jsem na poslední přednášce pochopil dokonce už na hodině, a analýza je zatím zcela v pohodě. Horší je ještě proseminář, kde pan Zajíček něco probere na hodině a pak o tom mluví na prosemináři, my kdo máme Holického (mj jeho způsob výkladu se mi moc líbí) trošku nevíme o co jde...
na zkousce je ale holicky strasnej, malokdo to udela.
Odpovědět

Zpět na „2004“