Nahrávky prednášok

Základní přehled o problematice ochrany informací. Diskutovány budou možné zdroje ohrožení, metody ochrany proti těmto nebezpečím, způsob návrhu globální bezpečnostní strategie.
Uživatelský avatar
Stevko
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 17
Registrován: 31. 1. 2007 21:52
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: kolej

Nahrávky prednášok

Příspěvek od Stevko »

Nahral som do studnice záznamy väčšiny prednášok z Ochrany informací II (už sa to nevolá o. „informace“ ale „informací“). Sú to nijak neupravené kúsky (priamo z nahrávacieho zariadenia), ale dajú sa celkom dobre počúvať (niektoré som už celé počúval). Ak sa niekomu chce s nimi pohrať (odstrániť šum, pridať alebo ubrať hlasitosť na správnych miestach, vyrezať ticho na začiatku a podobne), budem len rád. To, že na začiatku počuť pískanie je podivná vlastnosť môjho nahrávacieho zariadenia, ktoré, kým sa mu nevypne podsvietenie (po asi dvoch minútach), nahráva okrem toho, čo má, aj pískanie.
Niektoré prednášky chýbajú. S tým nič nespravím.
Nemusí byť správne napísané, čo v ktorej je, ale zhruba by to malo sedieť.
Mám ešte zopár prednášok z predmetu Aplikace bezpečnostních mechanismů ak by bol záujem.
A áno, dostal som povolenie zverejniť to.
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrávky prednášok

Příspěvek od Tuetschek »

Kam presne jsi to nahral? Ja to nejak nemuzu najit ;( ... kazdpoadne diky moc :).
Plug 'n' Pray.
Uživatelský avatar
Stevko
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 17
Registrován: 31. 1. 2007 21:52
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: kolej

Re: Nahrávky prednášok

Příspěvek od Stevko »

Nahral som to klasicky do studnice (/afs/ms/doc/vyuka/INCOMING/), ale keď som tam teraz pozeral, tak to tam už nebolo. Neviem, prečo je to tak. Nahrávam znova.
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrávky prednášok

Příspěvek od Tuetschek »

Uz jsem je nasel. Dik :).
Plug 'n' Pray.
Odpovědět

Zpět na „SWI071 Ochrana informace II“