Skusky pocas prazdnin

Základní přehled o problematice ochrany informací. Diskutovány budou možné zdroje ohrožení, metody ochrany proti těmto nebezpečím, způsob návrhu globální bezpečnostní strategie.
bondoer
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 51
Registrován: 27. 11. 2006 21:39

Skusky pocas prazdnin

Příspěvek od bondoer »

Ak ma niekto zaujem o skusky pocas letnych prazdnin tak nech sa mi ozve(cez pm napr alebo rovno aj ako reply). Nech tam pojdeme naraz a nie kazdy jednotlivo ;).
Prince_of_Persia
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 81
Registrován: 19. 1. 2006 15:53
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Prince_of_Persia »

Ja bych mel zajem, ale jeste ted nedokazu rict kdy by se mi to hodilo. Spis nekdy koncem cervence ale urcite bych se nejak dohodl. Bylo by lepsi jit tam spolecne - u Tondy v kanclu se zkouska delala v zime docela prijemne :-)
MIKI
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 186
Registrován: 10. 12. 2004 22:35
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: Skusky pocas prazdnin

Příspěvek od MIKI »

bondoer píše:Ak ma niekto zaujem o skusky pocas letnych prazdnin tak nech sa mi ozve(cez pm napr alebo rovno aj ako reply). Nech tam pojdeme naraz a nie kazdy jednotlivo ;).
Nechapem :D
Je mozne ist na skusku aj mimo termin vypisany v sise? Ak hej tak aj ja sa hlasim na koniec cervence. :)
MOTTO-1: Nieje dôležité vedieť ale pochopiť!!!
MOTTO-2: Neuč sa!!! Život ťa naučí. Mňa naučil, že sa mám učiť.
bondoer
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 51
Registrován: 27. 11. 2006 21:39

Re: Skusky pocas prazdnin

Příspěvek od bondoer »

MIKI píše:
bondoer píše:Ak ma niekto zaujem o skusky pocas letnych prazdnin tak nech sa mi ozve(cez pm napr alebo rovno aj ako reply). Nech tam pojdeme naraz a nie kazdy jednotlivo ;).
Nechapem :D
Je mozne ist na skusku aj mimo termin vypisany v sise? Ak hej tak aj ja sa hlasim na koniec cervence. :)
ano
Odpovědět

Zpět na „SWI071 Ochrana informace II“