MA2 Zkouska Pultr/Klazar - 24.1. 2024 - ustni

Pokračování kurzu matematické analýzy pro studenty prvního ročníku informatiky, které obsahuje Riemannův integrál, posloupnosti a řady funkcí (včetně mocninných a Fourierových řad), metrické prostory.
AlesPapacek

MA2 Zkouska Pultr/Klazar - 24.1. 2024 - ustni

Příspěvek od AlesPapacek »

Zkusenost se zkouskou u Pultra 24.1.:
Bylo zkouseno pouze ustne teorie, zadne priklady.

Nejdriv se me ptal na kompaktni prostory (vsechno co vim bez dukazu), potom zamenost parcialnich derivaci, to jsem umel i s dukazem, takze byl spokojenej a rikal ze to je dobry ze to zatim je na perfektni jednicku. Potom prisel zlom a zeptal se na Fubinovu vetu, to jsem umel jen formulaci tak byl zklamanej. Rikal jsem mu ze mi staci dvojka ale to rekl ze kdo jen formuluje vety bez dukazu tak to je max na 3. Zeptal se me na Implicitni funkce a kdyz jsem nemel dukaz tak mi dal Lebesguv integral ten jsem umel napul tak mi na zaver dal Lagrange ve vice promenych by to rozhodl, to uz byl i dukaz tak mi dal 2. Nakonec rikal ze za tu 2 mam byt rad ze mi ji dal, ale ze s ni urcite nemam byt spokojenej.
Ty dukazy opravdy staci odmavat, pokud ma clovek spravnej zacatek tak to vetsinou staci
Celkove jsem tam byl tak hodinu
Co jsem slysel tak u Klazara to byva jednodussi ze pokud clovek umi prvni vec co dostane tak mu to pak skoro hned da a uz se moc nepta
Odpovědět

Zpět na „MAI055 Matematická analýza II“