Bc práce

Samostatné vypracování náročnějšího programu v libovolném programovacím jazyce (obvykle v jazyce C++) a příslušné vývojové a uživatelské dokumentace jako završení výuky individuálního programování. Tento program se může stát základem pro individuální projekt požadovaný k bakalářské zkoušce z informatiky. Zápočet bude udělen za vypracování detailní specifikace a předvedení rozpracované verze díla.
Uživatelský avatar
Eubie
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 295
Registrován: 8. 10. 2005 15:35
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Bc práce

Příspěvek od Eubie »

Ahoj ahoj,
je už někdo ve stadiu psaní Bc práce? Pokud ano, sluší se do ní psát nějaký poděkování vedoucímu? Neni na to nějakej mustr? Vedoucí mi pučil jednu, ale ta se mi zdá taková neprofesionální a když už je to bc práce, tak bych rád aby to nějak vypadalo. Je nějakej danej formát jaký má práce mít (třeba dlouhodobka na střední ho měla)? Díky za rady.
P.S. Kdybyste věděli o nějaké Bc práci na internetu, byl bych za odkaz vděčný, do knihovny ani na MFF se mi kvůli tomu teď chodit nechce.
Uživatelský avatar
Isidor
Adoptoval Tutcheka
Adoptoval Tutcheka
Příspěvky: 247
Registrován: 8. 12. 2004 23:22
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Isidor »

Toto si uz nasiel? Plus na feare mozno co-to bude, predsa len su to tretiaci...
Inteligentních lidí je menšina. Demokracie je vláda většiny.
js
Site Admin
Příspěvky: 144
Registrován: 22. 9. 2004 06:06
Typ studia: Fyzika Ph.D.
Bydliště: Praha

Re: Bc práce

Příspěvek od js »

Eubie píše:Ahoj ahoj,
je už někdo ve stadiu psaní Bc práce? Pokud ano, sluší se do ní psát nějaký poděkování vedoucímu? Neni na to nějakej mustr? Vedoucí mi pučil jednu, ale ta se mi zdá taková neprofesionální a když už je to bc práce, tak bych rád aby to nějak vypadalo. Je nějakej danej formát jaký má práce mít (třeba dlouhodobka na střední ho měla)? Díky za rady.
P.S. Kdybyste věděli o nějaké Bc práci na internetu, byl bych za odkaz vděčný, do knihovny ani na MFF se mi kvůli tomu teď chodit nechce.
Ahoj, ja nejsem ve stadiu psani Bc. prace, ale uz par mesicu se chystam zacit psat diplomku.
Podekovani vedoucimu bych tam nevynechavala, tj. urcite ho napis. Taky se dekuje rodicum, pripadne dalsim lidem, kteri nejakym pozitivnim zpusobem prispeli ke kvalite Tve prace. O zadne Bc. na netu nevim, ale uz jsem videla par diplomek/disertaci online... Takze kdyz budes mit stesti, najdes web nejakeho vedouciho, ktery tam bude mit nejaky svuj studentsky vytvor... Kdyztak tady je odkaz na diplomky studentu UCJF.
Jinak GOOOOOOOOOOOOD LUCK!
JS
Uživatelský avatar
tutchek
Site Admin
Příspěvky: 795
Registrován: 21. 9. 2004 00:40
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha, Bohnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tutchek »

U Skopala je nejaka bakalarka na tema editor ER diagramu
exAdmin. Magistr přes umělou inteligenci. Právník přes daně.
Uživatelský avatar
Dolda
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 37
Registrován: 2. 2. 2006 14:22
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Bohnice

Příspěvek od Dolda »

Isidor píše:Toto si uz nasiel? Plus na feare mozno co-to bude, predsa len su to tretiaci...
Přesně tak, vsadim se že NAPROSTÁ většina prací má úvod přesně jako ten mustr na odkazu... (včetně tý mý :-)) Tak ho prostě obšlehněte :wink:
Born 2 die in Enemy Territory
Odpovědět

Zpět na „PRG033 Ročníkový projekt - specifikace“