Ako ste na tom s rocnikovym projektom

Samostatné vypracování náročnějšího programu v libovolném programovacím jazyce (obvykle v jazyce C++) a příslušné vývojové a uživatelské dokumentace jako završení výuky individuálního programování. Tento program se může stát základem pro individuální projekt požadovaný k bakalářské zkoušce z informatiky. Zápočet bude udělen za vypracování detailní specifikace a předvedení rozpracované verze díla.
krystof
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 186
Registrován: 18. 1. 2005 15:15
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Brno / 17. Listopad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krystof »

Almer píše:BTW: potreboval bych rad, ma nekdo neco nebo nevi nekdo neco o tom, jak se daji narvat CLASSy do DLL souboru, aby se daly dynamicky nahravat?
Hmmm, no to asi dost zalezi na jazyku a OS - v c++ pod windows bych se asi podival na COM/ActiveX, v jave nebo c# to ani jinak nejde:)
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almer »

krystof píše:
Almer píše:BTW: potreboval bych rad, ma nekdo neco nebo nevi nekdo neco o tom, jak se daji narvat CLASSy do DLL souboru, aby se daly dynamicky nahravat?
Hmmm, no to asi dost zalezi na jazyku a OS - v c++ pod windows bych se asi podival na COM/ActiveX, v jave nebo c# to ani jinak nejde:)
Jde prave o C++ na WINDOWS v VS.NET 2005.

Dekuji, chtel jsem prave nejakou takovou radu,pokud ma nekdo jeste neco k tomu, rad bych dostal dalsi rady, asi to nebude jenom ze dam EXPORT CLASS:)
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
krystof
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 186
Registrován: 18. 1. 2005 15:15
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Brno / 17. Listopad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krystof »

Almer píše:Dekuji, chtel jsem prave nejakou takovou radu,pokud ma nekdo jeste neco k tomu, rad bych dostal dalsi rady, asi to nebude jenom ze dam EXPORT CLASS:)
Tady je dokonce takovy pekny clanek o objektech v dll v cpp a proc je (podle autora:) com nejlepsi: http://msdn.microsoft.com/library/defau ... ptocom.asp
Odpovědět

Zpět na „PRG033 Ročníkový projekt - specifikace“