Zapocet 18.8.2012 vysledky?

Základní kurs podávající průřez problematikou. Jsou popsány tři úrovně pohledu na data. Konceptuální modelování je založeno na ER modelu, databázové modelování se zabývá podrobně teorií relačního modelu dat (algebra, kalkul, základy SQL, algoritmy návrhu relační databáze, normální formy) a principy objektově-relačního modelu. Transakční zpracování a paralelní přístup, algoritmy implementace relačních operací.
Borivoj
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 5
Registrován: 28. 1. 2011 08:30
Typ studia: Informatika Bc.

Zapocet 18.8.2012 vysledky?

Příspěvek od Borivoj »

Netusite kde a kdy maji byt vysledky? Mel jsem za to, ze rikal do vecera, ale nikde je na jeho strankach nevidim. Nebo je psal rovnou do SISu a ja mam jen smulu? :-D
Domenus
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 6
Registrován: 20. 1. 2011 15:18
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Zapocet 18.8.2012 vysledky?

Příspěvek od Domenus »

nazdar

hovoril, ze to bude do konca tyzdna :) este nemam vysledok, co som zistoval z minulych rokov, tak jeho styl je pisat do grupiku fajku / krizik.

tak si drzme palce, nech mame vsetci krasne fajky xD
Návštěvník

Re: Zapocet 18.8.2012 vysledky?

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj. Mohl by, prosim, nekdo napsat co na zapoctovem testu bylo, pripadne napsat zadani? Dekuji.
Borivoj
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 5
Registrován: 28. 1. 2011 08:30
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Zapocet 18.8.2012 vysledky?

Příspěvek od Borivoj »

Zadani jsem si bohuzel neofotil, ani neopsal, takze ti jen priblizim, jak to vypadalo... Celkem byli ctyri skupiny. Skupina D mela:
1. Navrhnout databazi cerpacich stanic stanic, napsat pro ni nejaky integritni omezeni, prevest tuhle databazi do relacniho schematu (aspon doufam, ze se tomu tak rika :-D ).
2. Napsat ctyri selecty nad navrhnutou databazi.
3. Napsat trigger a embedded proceduru pro tyhle databazi.

Vypadalo to hodne podobne jako zkusebni pisemka, kterou jsem nasel na strankach J. Moska: http://siret.ms.mff.cuni.cz/mosko/seminars.php
Odpovědět

Zpět na „DBI025 Databázové systémy“