Rocnikovy projekt - implementace

beny
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 14
Registrován: 31. 1. 2008 12:51
Typ studia: Informatika Bc.

Rocnikovy projekt - implementace

Příspěvek od beny »

Ahoj!

Mam takovy dotaz ohledne rocnikoveho projektu. Jsem ve 3. rocniku a je mozne, ze nestiham dopsat implementaci v tomto akademickem roce (do zari). Predmet si tudiz budu muset zapsat znovu, v dalsim akademickem roce. Standardne se zapisuje specifikace ale az v lete a implementace az v zime az toho dalsiho roku, takze bych nestihal statnice toho roku.
Pry je mozne si specifikaci zapsat i v zime a implementaci pak v lete, takze statnice by se stihat daly, jen muze byt problem se sehnanim vedouciho.

Je problem nejakeho vedouciho pak najit? Mate nekdo podobne zkusenosti ci problemy? Jak jste je resili?

Moc dekuji za odpoved!
Uživatelský avatar
Isidor
Adoptoval Tutcheka
Adoptoval Tutcheka
Příspěvky: 247
Registrován: 8. 12. 2004 23:22
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Rocnikovy projekt - implementace

Příspěvek od Isidor »

kratky pohlad do SISu ukazuje, ze
"specifikace" - Semestr: zimní
"implementace" - předmět lze zapsat v ZS i LS
zaroven "implementace" ma korekvizitu "specifikace", tudiz je mozne zapisat si aj oba predmety naraz v zimnom semestri
(plati pre studentov, "kteří začali studium NEJPOZDEJI 07/08")

ale nerozumiem otazke o veducom - tvoj sucasny veduci by ti zapocet na buduci rok za tento projekt uz nedal?
a ani zapocet za speficikaci nestihas tento rok?
Inteligentních lidí je menšina. Demokracie je vláda většiny.
beny
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 14
Registrován: 31. 1. 2008 12:51
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Rocnikovy projekt - implementace

Příspěvek od beny »

Ahoj!

Diky za odezvu! Specifikaci mam hotovou z miuleho letniho semestru, na implementaci jsem (ne)delal tento rok a termin pro odevzdani je konec tohoto akademickeho roku, ale na odevzdani to nevidim. Takze by mi ta specifikace vlastne propadla a zacit znovu bych musel pristi zimu a snazil se to dokoncit vsechno za ten jeden rok, abych mohl ke statnicim.
QZuzka
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 12. 2007 19:51
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha 4

Re: Rocnikovy projekt - implementace

Příspěvek od QZuzka »

beny píše:Takze by mi ta specifikace vlastne propadla.
A to proč? Možná se mě to bude týkat taky (mám specifikaci hotovou z loňska a implementace letos je nejistá), a předpokládala jsem, že prostě máme na implementaci dva zápisy předmětu stejně jako na cokoliv jiného.. (akorát se to příští rok může na zapsání jmenovat jinak, pokud se použije předmět z nového studijního plánu)
beny
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 14
Registrován: 31. 1. 2008 12:51
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Rocnikovy projekt - implementace

Příspěvek od beny »

Ahoj!

To mas vlastne pravdu, nejak jsem si to neuvedomil:-). Ja uz jsem premyslel dopredu, ze mozna zmenim tema projektu, to bych musel tu specifikaci delat taky.
Uživatelský avatar
Isidor
Adoptoval Tutcheka
Adoptoval Tutcheka
Příspěvky: 247
Registrován: 8. 12. 2004 23:22
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Rocnikovy projekt - implementace

Příspěvek od Isidor »

Ak mate splneny predmet "RP - specifikace", tak vam ho snad ani nedovolia znovu zapisat :-) Cize pri zmene veduceho by formalne islo uz len o zapocet za "RP - implementace" (ake poziadavky na tento zapocet si da veduci, je uz jeho vec).

Ad studijne plany - novy predmet "rocnikovy projekt" je urceny ludom, ktori zacali studovat od 08/09. Vy by ste si teda aj v 4. ci dalsom rocniku stale zapisovali svoje "stare" predmety.
Inteligentních lidí je menšina. Demokracie je vláda většiny.
peterblack
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 153
Registrován: 10. 12. 2006 19:26

Re: Rocnikovy projekt - implementace

Příspěvek od peterblack »

no bacha RP - specifikace a RP - imlementace se pristi rok neuci
viz:
http://ulita.ms.mff.cuni.cz/mff/sylaby/rp.html

nastesti funguje zamennost techto predmetu
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“