Výber predmetov na bc. OM

Tu o tom, tuhle o támhletom... a jinda taky o něčem jiném :D
gloch1
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 1
Registrován: 9. 8. 2022 07:32
Typ studia: Matematika Bc.

Výber predmetov na bc. OM

Příspěvek od gloch1 »

Ahojte, tento rok nastupujem na bc. OM a ak sa mi to podarí, chcel by som pokračovať na mgr. program matematika pre informačné technológie konkrétne so zameraním na bezpečnosť. Mám trochu strach so zápisom predmetov, popravde viac než len trochu. V 3. ročníku by som si vybral zameranie matematické struktury, lebo v popise je napísané, že sa z neho dá pokračovať na program matematika pre informačné technológie. Mal by som sa riadiť len doporučeným priebehom štúdia tohto zamerania? Alebo by som sa mal riadiť predmetmi z bc. matematiky pre IT a vyberať tak, aby som sa čo najlepšie priblížil k tomuto programu? Bojím sa, aby mi neušli predmety špecifické pre tento program (kryptografia a podobné) a nemal som po začatí mgr. MMIB s týmto problém.
Alebo je ešte príliš skoro na to riešiť, čo v ďalších ročníkoch? Je tu niekto, kto sa vydal takouto cestou a vedel by ma nasmerovať? Poprípade aké voliteľné predmety si mám teraz zapísať, aby som sa vydal správnym smerom.

Mám ešte pár otázok. Ak by bolo vo výbere mojich predmetov niečo zle, upozorní ma na to študijné oddelenie alebo ma nechajú tak s tým, že som si to mal lepšie naštudovať, nech skúsim šťastie o rok?

Určite ste si všimli, že som Slovák. Aký je postoj učiteľov, spolužiakov a celkovo ľudí v Prahe ku Slovákom?

Pre „ostrieľaných“ matfyzákov sú tieto otázky určite primitívne, ale cítim sa byť úplne stratený a nebudem skrývať môj strach z tvorby rozvrhu a podobných záležitostí. Ďakujem veľmi pekne za každú radu :) .
Návštěvník

Re: Výber predmetov na bc. OM

Příspěvek od Návštěvník »

Zajímá vás, jak bezpečně využívat SMS pro vaše finanční transakce a potřeby? Dnešní digitální doba nabízí mnoho pohodlných způsobů, jak spravovat naše finance prostřednictvím mobilních zařízení, ale s pohodlím přichází i potřeba být ostražitý v otázkách bezpečnosti.

Nedávno byl zveřejněn velmi informativní článek na www.epenize.eu, který poskytuje cenné tipy a triky, jak můžete [urlhttps://www.epenize.eu/bezpecne-pouzivani-sms-p ... i-potreby/]bezpečně používat SMS[/url] zprávy pro různé finanční účely, jako je ověřování transakcí, přístup k bankovním službám, zasílání a přijímání plateb a mnoho dalších.

Mezi klíčové rady patří význam silných a jedinečných hesel, výběr spolehlivých aplikací od ověřených poskytovatelů a důležitost udržování softwaru vašeho mobilního telefonu aktualizovaného, aby byl chráněn proti nejnovějším hrozbám. Tento článek také zdůrazňuje potřebu být vždy ostražitý vůči podvodným zprávám a phishingovým útokům, které mohou ohrozit vaše osobní a finanční informace.

Je důležité si uvědomit, že bezpečné používání SMS pro finanční operace neznamená jen chránit sebe, ale také chránit integritu vašich finančních zdrojů a osobních údajů. Článek nabízí komplexní pohled na to, jak můžete zabezpečit své finanční transakce prostřednictvím SMS a jaké kroky byste měli podniknout pro zajištění vaší finanční pohody.
Odpovědět

Zpět na „Klubovna“