Tělák

Tu o tom, tuhle o támhletom... a jinda taky o něčem jiném :D
ellie49
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 1
Registrován: 23. 7. 2020 07:44
Typ studia: Matematika Bc.

Tělák

Příspěvek od ellie49 »

Ahoj,
snad nejsem jediná, ale tělák mě děsí, vždycky jsem ho nesnášela a nešel mi (ano, i takoví lidé existují - pozn. pro nadšené sportovce :roll: ).

Nikde jsem moc informací nenašla tak se ptám:
1. Z jakých konkrétních sportů si budu moci vybrat?(na oficiálních stránkách jsem něco našla, ale tady ve fóru někdo uváděl i další, která tam nebyly, ale nebyly uváděny jako sporty z jiných fakult)

2. Jak je to s náročností? Stačí, když tam budu docházet, nebo musím podávat výkony hodné vrcholového sportovce? Prostě, jak je na tom ten, kdo sport nedělá a má k němu vztah převážně negativní.

3. Četla jsem, že doprava na tělák je celkem opruz, jak to mám daleko, když budu na koleji 17. listopadu?

Budu ráda i za zkušenosti lidí s podobným osudem :D

Pozn.red. na náročnost týmových (nejlépe míčových) sportů se neptám, na ty jsem totální antitalent a vybírat si je určitě nebudu :D

Díky za odpověď
Katami
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 27
Registrován: 3. 2. 2014 13:40
Typ studia: Informatika Ph.D.

Re: Tělák

Příspěvek od Katami »

Ahoj!

1) Řekl bych, že si můžeš vybrat z něčeho takového https://ktv.mff.cuni.cz/sportovni-odvetvi/

2) Očekává se, že tam budeš chodit a budeš něco dělat, asi na takové úrovní, že se zapotíš, ale neumřeš :)

3) Pokud si vybereš sport, který se dělá v Hostivaři, tak něco málo přes hodinu. Ale mám pocit, že třeba fotbal se hraje i v Karlíně, Beach volejbal na Strahově, ...
Odpovědět

Zpět na „Klubovna“