Hromadná učební seance v pondělí

Korchy

Hromadná učební seance v pondělí

Příspěvek od Korchy »

Zdravím lidi,

neměli byste zájem o seanci před zkouškovu v pondělí? Řekněme třeba od 10? Že bychom probrali otázky a hlavně ty Cvičení, který jsou i nejvíce bodovaný. Zájemci sem dyštak odepište ;-)

BTW: Pokud někdo má řešení těch cvičení, nechť se sim s nima podělí ;-)
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hromadná učební seance v pondělí

Příspěvek od gASK »

No, tak to se tam asi sejdeme. Jinak možná tam budeme s kamarádem i v neděli, tak kdyby byl zájem, tak až se dohodneme, dám sem čas :wink:
When life gives you crap, make crap golems.
Korchy

Re: Hromadná učební seance v pondělí

Příspěvek od Korchy »

Vzhledem k tomu, že já jsem dojíždějící, tak v neděli se s váma asi nesejdu, ale pondělí ráno by bylo fajn ;-) Takže pak dejte vědět jak tam budete :) Myslím, že ideální by bylo cca od 10, to nato budou ještě 4 hoďky a dá se toho dosti probrat :)
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hromadná učební seance v pondělí

Příspěvek od gASK »

Neděle se stejně nekoná. V pondělí tam budu už od rána (cca 9), takže až dorazíš, dorazíš. Když dorazí i další, jen dobře. Víc hlav víc ví :twisted:
When life gives you crap, make crap golems.
Korchy

Re: Hromadná učební seance v pondělí

Příspěvek od Korchy »

gASK píše:Neděle se stejně nekoná. V pondělí tam budu už od rána (cca 9), takže až dorazíš, dorazíš. Když dorazí i další, jen dobře. Víc hlav víc ví :twisted:
Mně je vpodstatě jedno, kdy dorazím, takže i na tu 9 můžu... Budu se teda snažit dorazit na 9 ;-)

A ano víc hlav víc ví :) Jak jsem koukal na přihlášená jména, tak plno je povědomých, takže se nebojte a přidejte se k nám :)
Odpovědět

Zpět na „NDBI016 Transakce“