Posudky

Pro studenty všech studijních programů bakalářského studia.
Uživatelský avatar
Necroman
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 459
Registrován: 20. 1. 2005 19:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Louny / kolej Jednota, Praha
Kontaktovat uživatele:

Posudky

Příspěvek od Necroman »

Už jste dostali posudky na vaší práci? Pochlubte se, s čím půjdete za týden na trh :-)
WANTED:
Dead or Alive
^-^
( ^ )
Schroedinger's Cat
Uživatelský avatar
twoflower
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 445
Registrován: 22. 9. 2004 21:07
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od twoflower »

Posudek by mi mel oponent poslat sam od sebe nebo je potreba si ho nekde aktivne vyzadat? :)
df
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 5. 6. 2006 11:55

Příspěvek od df »

twoflower píše:Posudek by mi mel oponent poslat sam od sebe nebo je potreba si ho nekde aktivne vyzadat? :)
Pani Dejmkova (predavala se ji BP) ma vse k dispozici a na pozadani urcite posle mailem (ten mail nevim 100%, ale v tisteny podobe to ma, takze minimalne nahlednout lze). Jinak samozrejme to jde pozadat i vedouciho a oponenta (tam mailem urcite lze).

edit: ted koukam, co sem to napsal za protimluv, ale aspon, ze si rozumime :)
ps
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 137
Registrován: 1. 6. 2006 08:47
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ps »

df píše:Pani Dejmkova (predavala se ji BP) ma vse k dispozici a na pozadani urcite posle mailem (ten mail nevim 100%, ale v tisteny podobe to ma, takze minimalne nahlednout lze). Jinak samozrejme to jde pozadat i vedouciho a oponenta (tam mailem urcite lze).
To se musí o posudek vážně žádat? Já myslel, že ho doručí studentovi automaticky. Vždyť ho stejně každý student potřebuje a má ho mít k dispozici nejpozději 3 dny před obhajobou.
Až dointegruju, chci do sběru
df
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 5. 6. 2006 11:55

Příspěvek od df »

ps píše:
df píše:Pani Dejmkova (predavala se ji BP) ma vse k dispozici a na pozadani urcite posle mailem (ten mail nevim 100%, ale v tisteny podobe to ma, takze minimalne nahlednout lze). Jinak samozrejme to jde pozadat i vedouciho a oponenta (tam mailem urcite lze).
To se musí o posudek vážně žádat? Já myslel, že ho doručí studentovi automaticky. Vždyť ho stejně každý student potřebuje a má ho mít k dispozici nejpozději 3 dny před obhajobou.
imho "ma mit k dispozici" je pravo na to ho videt a prostudovat, ne povinnost druhe strany

samozrejme casto se ti stane, ze dostanes mailika s posudkem aniz bys neco vykonal, ale imho to zaruceno neni
ps
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 137
Registrován: 1. 6. 2006 08:47
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ps »

df píše: imho "ma mit k dispozici" je pravo na to ho videt a prostudovat, ne povinnost druhe strany

samozrejme casto se ti stane, ze dostanes mailika s posudkem aniz bys neco vykonal, ale imho to zaruceno neni
Tomu já rozumím, ale tak či onak, stejně bude muset pí. Dejmková všem ty posudky (na vyžádání) doručit. Kdyby se hned poslali všem, tak si ušetří práci s jednotlivým doručováním.
Až dointegruju, chci do sběru
df
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 5. 6. 2006 11:55

Příspěvek od df »

ps píše:
df píše: imho "ma mit k dispozici" je pravo na to ho videt a prostudovat, ne povinnost druhe strany

samozrejme casto se ti stane, ze dostanes mailika s posudkem aniz bys neco vykonal, ale imho to zaruceno neni
Tomu já rozumím, ale tak či onak, stejně bude muset pí. Dejmková všem ty posudky (na vyžádání) doručit. Kdyby se hned poslali všem, tak si ušetří práci s jednotlivým doručováním.
Imho bys mel mit i pravo posudek nedostat ;)
ps
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 137
Registrován: 1. 6. 2006 08:47
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ps »

df píše:Imho bys mel mit i pravo posudek nedostat ;)
Aha, tato varianta mě vůbec nenapadla :-) Jako že bych to nechtěl vidět předem a počkal si na to až na obhajobu jako na překvapení? :D
Až dointegruju, chci do sběru
df
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 5. 6. 2006 11:55

Příspěvek od df »

ps píše:
df píše:Imho bys mel mit i pravo posudek nedostat ;)
Aha, tato varianta mě vůbec nenapadla :-) Jako že bych to nechtěl vidět předem a počkal si na to až na obhajobu jako na překvapení? :D
that's it :) jako kdyz nevis jestli chlapecek nebo holcicka ...
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rastik »

Mne oponent aj vedúci už posudky poslali, pred tyždňom. Prekvapilo ma, že aj oponent šiel tak hlboko do kódu a pozeral, čo som ako robil. Mal som tam rôzne zakomentované debugovacie výpisy, minimálne implementačné komentáre a výstup z Valgrindu tiež nebol úplne čistý. Ale inak obaja za 1.
Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

Příspěvek od Dawe »

Já mám taky už oba posudky, překvapivě jsem ani o jeden nemusel žádat. Celkem mě překvapilo (mile), že posudek od oponenta je celkově o řád lepší, než posudek od vedoucího. Takže 2, 1
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

Posudky jsem nedostal a ani nedostanu - od teď do pondělí jsem mimo internet. Takže se nechám v pondělí ráno překvapit. Chci mít klid na učení, kdybych věděl, že to nemám, tak se nic nenaučím :twisted:

A navíc vím, že posudek od mé vedoucí je kladný, takže spaní mám klidné. :wink:
When life gives you crap, make crap golems.
Uživatelský avatar
sulthan
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 184
Registrován: 17. 10. 2006 20:08
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha 9, Prosek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sulthan »

nojo, ja posudek od oponenta taky jeste nevidel... a to uz mam rok po statnicich :D
If you can't have what you want, want what you have.
Uživatelský avatar
joshis
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 127
Registrován: 23. 11. 2006 01:47
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joshis »

Tak je to super, 1+1=1 ;)...
Uživatelský avatar
beaver
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 189
Registrován: 2. 2. 2007 09:33
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Bydliště: Praha

Příspěvek od beaver »

joshis píše:Tak je to super, 1+1=1 ;)...
Tak to ses dobre pripravenej na statnice z matiky... :lol: :lol:
Cožpak většina z nás svým způsobem nehledá svou kravičku?
T. Pratchett, z knihy "Kdepak je má kravička"
Odpovědět

Zpět na „SZZ026 Bakalářská práce“