Zapujceni PDA

Pro studenty všech studijních programů bakalářského studia.
Uživatelský avatar
joshis
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 127
Registrován: 23. 11. 2006 01:47
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Zapujceni PDA

Příspěvek od joshis »

Zdravim!

Mel bych drobnou zadost pro nejakou dobrou dusi. Pisu bakalarku pro PocketPC 2003 SE, bohuzel sam mam zarizeni se starsim OS. Cele jsem to napsal na emulatoru, ten ale neni nejrychlejsi a na prezentaci oponentovi by bylo hezke, aby to jakz takz slapalo.

Hledam tedy nekoho, kdo by mi byl ochotny za rozumny pocet (neboli rekneme 5-10) stredne alkoholickych (neboli dvanactistupnovych) piv (neboli pif), pujcit PDAcko na nainstalovani moji bakalarky (da se to pak v poho odinstalit). Musi to byt ale PPC2003 SE... nebo novejsi (snad i to pujde).

Diky moc, kdyztak se mi ozvete na mail (joshis@centrum.cz) nebo na ICQ (256817159).

Josh
Uživatelský avatar
matoman
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 105
Registrován: 8. 1. 2005 20:12
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matoman »

ak by to malo slapat aj na Smartphone s WM03 tak mozes oskusat u mna
Uživatelský avatar
joshis
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 127
Registrován: 23. 11. 2006 01:47
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joshis »

Bohuzel se obavam, ze na SmartPhone to nepujde... Je to prelozeny jen pro PocketPC... Myslim, ze SmartPhone jsem zavrhl na zacatku...

Ta aplikace je totiz na architekture klient-server a nepodarilo se mi na SP rozchodit server:-(...

Ale dekuji za snahu, jeste na to mrknu a kdyz to nejak prelozim, ozvu se, oki? ;)
Uživatelský avatar
tutchek
Site Admin
Příspěvky: 795
Registrován: 21. 9. 2004 00:40
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha, Bohnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapujceni PDA

Příspěvek od tutchek »

joshis píše:Zdravim!

Mel bych drobnou zadost pro nejakou dobrou dusi. Pisu bakalarku pro PocketPC 2003 SE, bohuzel sam mam zarizeni se starsim OS. Cele jsem to napsal na emulatoru, ten ale neni nejrychlejsi a na prezentaci oponentovi by bylo hezke, aby to jakz takz slapalo.

Hledam tedy nekoho, kdo by mi byl ochotny za rozumny pocet (neboli rekneme 5-10) stredne alkoholickych (neboli dvanactistupnovych) piv (neboli pif), pujcit PDAcko na nainstalovani moji bakalarky (da se to pak v poho odinstalit). Musi to byt ale PPC2003 SE... nebo novejsi (snad i to pujde).

Diky moc, kdyztak se mi ozvete na mail (joshis@centrum.cz) nebo na ICQ (256817159).

Josh
Zeptam se ve firme... jinak bakalarka strana 10 dole, predpokladam ze v obrazku ma byt Epos TEXT-TO-SPEECH a ne TEST-TO-SPEECH
exAdmin. Magistr přes umělou inteligenci. Právník přes daně.
Uživatelský avatar
joshis
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 127
Registrován: 23. 11. 2006 01:47
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapujceni PDA

Příspěvek od joshis »

tutchek píše:jinak bakalarka strana 10 dole, predpokladam ze v obrazku ma byt Epos TEXT-TO-SPEECH a ne TEST-TO-SPEECH
:lol: Jasne - to presne tam ma byt... Korektura chyb prace se prubezne provadi... :lol:

Diky moc a kdybys to PDAcko sehnal, budu ti zavazan ;) ...
Uživatelský avatar
Lukas Mach
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 261
Registrován: 28. 3. 2006 17:08
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha a Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas Mach »

Muzu ti pujcit tuhle cihlu:

http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=121

jestli to splnuje tvoje pozadavky (podporuje ta tvoje aplikace VGA display?) Ale predpokladam, ze k tomu budes potrebovat nejaky kabely (synchronizacni) a ty bych si musel prinest z domova, tj. tenhle ctvrtek (mozna se ale da ta tvoje aplikace spustit rovnou z karty...)
For every epsilon, there is delta.
Where is my delta?
Uživatelský avatar
joshis
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 127
Registrován: 23. 11. 2006 01:47
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joshis »

Pozadavky by to melo z prehledem splnovat. Aplikace je kreslena pres WinAPI a VOImage, pak je tam HTMLView... 640x480 snad v poho (testoval jsem i na VGA emulatoru)... zkratka melo by to slapat...

Muzeme se tedy ted ve ctvrtek sejit - dejme tomu na MS v labu ve 14 - a ozkouset to? Nebo navrhni kdy a kde - rad se prizpusobim ;) ...
Uživatelský avatar
Lukas Mach
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 261
Registrován: 28. 3. 2006 17:08
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha a Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas Mach »

joshis píše:Muzeme se tedy ted ve ctvrtek sejit - dejme tomu na MS v labu ve 14 - a ozkouset to? Nebo navrhni kdy a kde - rad se prizpusobim ;) ...
Ve 14 jsem zrovna na telocviku, v MS labu bych mohl byt az tak v 16:30.
For every epsilon, there is delta.
Where is my delta?
Uživatelský avatar
joshis
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 127
Registrován: 23. 11. 2006 01:47
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joshis »

To neni problem, tak v 16:30 nebo klidne i v 17, abys nemusel letet, jak chces, ja jsem tu porad... Kodim tu v labu bakalarku 8)
Uživatelský avatar
Lukas Mach
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 261
Registrován: 28. 3. 2006 17:08
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha a Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas Mach »

joshis píše:To neni problem, tak v 16:30 nebo klidne i v 17, abys nemusel letet, jak chces, ja jsem tu porad... Kodim tu v labu bakalarku 8)
Ok, ja myslim, ze i v 16:30 to v poho stihnu. Kdyztak bud v tu dobu na ICQ, at nejak muzu zjistit, kdo jsi...
For every epsilon, there is delta.
Where is my delta?
Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

Příspěvek od Dawe »

Nechce se mi na to zakládat nový vlákno, tak to hodím sem. Jako Bc mám cosi do mobilu v J2ME, je to celkem náročná aplikace, tak jsem se chtěl zeptat, jestli tu není někdo kdo má trochu víc nadupanej mobil (něco jako SE K800i nebo tak). Že bych na tom tu aplikaci testnul. Sice to běhá i na starších modelech, ale chtěl bych vidět jaká je reakce něčeho rychlýho. A třeba kdyby mi dotyčný pujčil mobil k obhajobě (to ale samozřejmě není podmínkou, záleží na dohodě).
Díky moc.
Odpovědět

Zpět na „SZZ026 Bakalářská práce“