Zk [20.2.2009]

Základní přednáška z teorie algoritmů a efektivní vyčíslitelnosti. Turingovy stroje. Částečně rekurzivní funkce. Rekurzivní a rekurzivně spočetné množiny. Algoritmicky nerozhodnutelné problémy. Věta o rekurzi. Kreativní množiny.
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Zk [20.2.2009]

Příspěvek od hippies »

1) Vztah dom(φ) a range(α) pro α,φ ČRF.
2) Efektivně neoddělitelné dvojice (definice, existence).

Trochu sem se zamotal do te existence, ale byl hodnej a slitoval se - 1 muhehehe.
Celkove bych to oznacil za lehci termin, i kdyz nez jsem sel, tak jedna vzdala a jeden dostal, ale myslim, ze vyparovavanim to pokracovat nebude :lol:

GL vsem co je to jeste ceka, 5. pokus byl muj stastnej :twisted:
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
Návštěvník

Re: Zk [20.2.2009]

Příspěvek od Návštěvník »

5.pokus? kolko si tomu preboha venoval?
snad to neni az tak tazke. :?
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Zk [20.2.2009]

Příspěvek od hippies »

Dohromady asi mesic, ale takovym poloucenim.. vloni jsem to chodil jen zkusit (mel jsem v tom semestru moc zkousek a nestihal to), navic to bylo vyrazne tezsi, protoze (aspon na terminech kde jsem byl) nechtel jen - jak letos - dukaz vety z prednasky, ale chtel i vymyslet neco vlastniho na zaklade tech vet, coz vyzadovalo mnohem hlubsi pochopeni.

Letos to byl 1. pokus kam jsem prisel, den predtim jsem zaspal :lol:

Jo a letos jsem se ucil asi 4 dny dohromady, ale mel jsem dobrej zaklad.
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
kaktus64
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 22
Registrován: 3. 6. 2008 10:42
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Zk [20.2.2009]

Příspěvek od kaktus64 »

Zdar, mohol by mi niekto vysvetliť, čo znamená tá prvá otázka? Sú tie dve funkcie na seba nejak naviazané? Alebo platí niečo o dom a range dvoch ČRF obecne?
Odpovědět

Zpět na „TIN064 Vyčíslitelnost I“