Ústní zkouška

Lelia
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 49
Registrován: 20. 1. 2006 21:45
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Ústní zkouška

Příspěvek od Lelia »

Měla bych otazecku:-)... z toho tematu, ktere si hodim kostkou, musim umet vsechno nebo staci znat jen zneni vet a definice a jeden dukaz ktery mu dokazu? Protoze treba u toho tematu Struktura mnoziny prispustnych reseni je tech dukazu strasne moc a vazne se mi to nechce ucit vse...:-( Prosim o optimistickou zpravu...
Uživatelský avatar
Corvus
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 41
Registrován: 18. 6. 2005 11:15
Typ studia: Matematika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Corvus »

No myslim ze chce jen zaklad, vetsinou se pta jestli neco z toho umis dokazat. Ja mel GPO, tak jsem je zformuloval a napsal ty dve vety co tam jsou, k ty lehci stvoril nejakej patvar dukazu a bylo vse ok. Petr (Z.) mel tu tusim predposledni otazku, ty pochybny algoritmy, tam snad stacilo kdyz je nejak zkusil popsat.
Petrik
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 67
Registrován: 21. 6. 2005 10:05
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petrik »

co, zkusit popsat, on je dokonce chtel pregnantne formulovat. No, to me ale, damy a panove, opravdu konsternovalo :-D
Lenko, to ustni neni problem, nauc se dva tri hlavni dukazy z kazdeho tematu a kdyz vsechno ostatni zformulujes, a budes mluvit uvazlive ;) ver tomu, ze odejdes s jednickou. Je hodny, normalne si povida. Nekoho dukazy necha vybrat, nekomu je zada, ale co ja jsem slysel, tak to byly zakladni dukazy, ktere se opravdu hodi (oddelitelnost, jak z podminek plyne optimalita atp.), a ani nemusely byt poradne.
If the facts don't fit the theory, change the facts.
Odpovědět

Zpět na „Optimalizace“