Pultrovy požadavky u zkoušky

Kurz matematické analýzy pro studenty prvního ročníku informatiky, který obsahuje základy diferenciálního počtu funkcí jedné proměnné (limita, spojitost, derivace, Taylorovy polynomy), číselné posloupnosti a řady, primitivní funkce.
awm1
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 8
Registrován: 1. 10. 2009 23:59
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Pultrovy požadavky u zkoušky

Příspěvek od awm1 »

Ahoj,

neříkal Pultr náhodou, že mu u zkoušky bude stačit všechno, co se probere na přednáškách? Vůbec nic jsme si neříkali např. o srovnávání mohutností množin (není ani v jeho skriptech) či o racionálních lomených funkcích. Nevíte někdo náhodou, co si mám představit pod "základní věty o spočetnosti"?

V.
flea
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 44
Registrován: 25. 9. 2008 09:33
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Pultrovy požadavky u zkoušky

Příspěvek od flea »

Zdravim,

take by me zajimalo, zda jsou Pultrovy pozadavky, ktere ma na svych strankach, aktualni.
Jinak jsem nasla poznamky z jeho prednasek z roku 2005 http://sesity.wz.cz/, kde jsou mohutnosti i spocetnost zmineny. V Pulrovych skriptech (z jeho stranek) se tema s racionalnimi lomenymi funkcemi vyskytuje.

Prosim, nema nekdo letosni vypisky (nebo alespon zhruba probrana temata) v elektronicke podobe? Diky.
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Pultrovy požadavky u zkoušky

Příspěvek od Him »

awm1: Zakladni vety o spocetnosti, co si pamatuju, tak Pultr zkousel (v dobe, kdy jsem delal MA I, ale Pultr zkousi stale stejne, takze neverim, ze se neco zmenilo).
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Odpovědět

Zpět na „MAI054 Matematická analýza I“