Zápis Angličtiny

Vše co není uvedeno jinde
Uživatelský avatar
Zdeněk Vilušínský
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 110
Registrován: 16. 1. 2006 22:04
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Železný Brod/Troja A1923
Kontaktovat uživatele:

Zápis Angličtiny

Příspěvek od Zdeněk Vilušínský »

Tento problem budeme resit u zapisu, na studijnim muzeme predmet zapsat
i s hlasenou chybou.
B.Bridzikova

Zdeněk Vilušínský napsal(a):
Dobrý den,
Angličtina JAZ077 je určena pro začátečníky, neboť má rozsah 0/4 a navíc je vyučována až v letním semestru. V LS budu zapisovat JAZ076 u které není problém s neslučitelností. To, co potřebuji já a zřejmě i spousta dalších studentů druhého ročníku vyřešit, je angličtina v zimním semestru. Podle posledních informací od vyučujících si středně pokročilí a pokročilí skutečně mají zapsat JAZ074, což ale nemůžeme kvůli její neslučitelnosti s původními angličtinami z prvního ročníku. Uvítali bychom nějaký způsob, jak toto řešit. Pokud mohu navrhnout, odstranění neslučitelnosti by vše vyřešilo, ale nevím jak těžké je to provést. Děkuji
Zdeněk Vilušínský

> ------------ Původní zpráva ------------

Podle toho, jak je anglictina razena v bile Karolince, byste si mel
zapsat JAZ077.
B.Bridzikova

Zdeněk Vilušínský napsal(a):
Dobrý den,
Neprošel mi zápis kontrolou kvůli angličtině JAZ074. V anotaci je, že si ji zapisují studenti přijatí v roce 2006/2007 a později. Co si tedy mohu zapsat já, jestliže jsem nyní v druhém ročníku, skupina angličtiny je středně pokročilý, ale Angličtina pro středně pokročilé III - JAZ063 je označena jako nevyučovaná tento semestr? Děkuji za odpověď
Zdeněk Vilušínský

Tohle je výsledek korespondence se studijním. Řekl bych, že by mohl pomoct a uštřit vás případných dotazů.
Věda je jako sex. Jistěže má nějaké praktické výsledky, ale proto ji přece neděláme. - R.P.Feynman

I krátký algoritmus může mít chování tak komplikované, že mu nerozumí ani jeho autor.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“