zkouska

Uživatelský avatar
Devron
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 180
Registrován: 7. 11. 2005 09:16

zkouska

Příspěvek od Devron »

Byl ste nekdo ted v zimnim na zkousce?
Slysel sem, ze je to docela dloooooouha zkouska... nevi nekdo jak to probiha?
mitch-bitch
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 3
Registrován: 8. 2. 2006 16:04
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Byl jsem tam!

Příspěvek od mitch-bitch »

Inu, opravdu zkouska je to vydatna - vemte si svacinu - nejen ze je to povoleny, nybrz i doporuceny :D
Prubeh:
1) Listening
na kazete pustenej rozhovor - me pripadal docela easy
2) Writting
3 zadany temata, rozsah cca 150 slov (pul A4), duraz hlavne na gramatiku a spelling
3) Reading
Porozumneni psanymu textu - je tam ale i par otazek na slovni zasobu, jako napriklad vysvetlit nejaky slovicka co sou pouzity v textu
4) Grammar
Tak na tom jsme vsichni docela pohoreli - meli jsme v prumeru kolem 30 bodu z 50 coz neni dvakrat moc. V tu chvili mi to tezky nepripadalo, ale podle bodu to asi tezky bylo.. Radu zadnou nedam, jelikoz neni. Proste je dobry umet anglicky..
5) ESP
Tak tady je dobry umet hlavne slovicka - z ty knizky od MatFyzPressu. Je jich tam par stranek a to se naucit da.. lec stejne me otazky obcas zaskocily.. viz. Horizontal axis of hyperbola is.... vertical axis is..... Tak tohle nevim ani cesky natoz anglicky.. Pak tam byly uhly (ostrej tupej..), no a samozrejme napsat asi 3 expressions typu integral od a do b funkce bla bla bla...
6) Oral test
Je treba si pripravit a prinest 30 stran odborneho textu!!! Ale ne tak docela 8) Aspon teda me zkousel Jacobs zpusobem: "Tak co sis precet?" "Hmm to zni zajimave, a co ses tam dozvedel novyho?" V podstate vas necha mluvit co chcete (prece nebude zkoumat u kazdyho tech 30 stran textu), takze dle my zkusenosti staci precist prvnich 5 stranek a je to v suchu. By the way, Oral Test uz nema, nebo alespon v nasi skupine nemel, vliv na znamku! To by musel nekdo asi sakra excelovat nebo totalne vyhoret, aby mu to tu znamku nejak zmenilo.

PS: Jinak sbirejte body pres semestr a jste v suchu! :wink: Me mych 10,5 bodu z prvniho semestru zachranilo zivot a mam za 3. Mit dalsich 10 za letni, tak mam dvojku s dlouhym popelem :P Good luck, buddies!
Uživatelský avatar
Devron
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 180
Registrován: 7. 11. 2005 09:16

Příspěvek od Devron »

diky za info...

jeste dotaz :-), kolik z vas to udelalo... a v ktere skupine jsi byl ty? myslim A4,A3,A2..?
mitch-bitch
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 3
Registrován: 8. 2. 2006 16:04
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mitch-bitch »

Tusim ze to neudelal 1 clovek.. z 8. Ja byl A4.
js
Site Admin
Příspěvky: 144
Registrován: 22. 9. 2004 06:06
Typ studia: Fyzika Ph.D.
Bydliště: Praha

Příspěvek od js »

No, ja to delala pred 2 roky, ale jasne si vzpominam, ze za zimu jsem mela 2 body, za leto 2.5 bodu, ale Kashdan mi je zapomnel zapsat, takze jsem zacinala se 2 body za rok, pisemka za 88 bodu, po ustni jednicka :-D Skupina A4, ale nechodila jsem tam. "Priprava" na zkousku: 60 minut rano pred ni...

Hlavne si vyberte nejakej dobrej text, o kterym se da dobre povidat. Pokud to bude neco fyzikalniho, mate velice vysokou pravdepodobnost, ze o tom budete vedet trosku vic, nez zkousejici ;)
JS
Uživatelský avatar
Lada
Donátor
Donátor
Příspěvky: 165
Registrován: 9. 1. 2005 10:17
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Slaný / zácpa na Evropské

Příspěvek od Lada »

zdarek, nepamatujete si nahodou nekdo po jake zhruba dobe od pisemky se chodi na ustni? je to aspon tyden? (mam naplanovany nejaky dalsi zkousky, tak premyslim jestli se budu muset z neceho odhlasit...)
Hail to you, champion:o)
mitch-bitch
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 3
Registrován: 8. 2. 2006 16:04
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mitch-bitch »

Na zimnim terminu jsme sli jeste ten den odpoledne.. Rozmezi bylo tusim 1,5 hodiny.
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Byl jsem tam!

Příspěvek od rastik »

mitch-bitch píše:Tak tady je dobry umet hlavne slovicka - z ty knizky od MatFyzPressu. Je jich tam par stranek a to se naucit da.. lec stejne me otazky obcas zaskocily.. viz. Horizontal axis of hyperbola is.... vertical axis is..... Tak tohle nevim ani cesky natoz anglicky.. Pak tam byly uhly (ostrej tupej..), no a samozrejme napsat asi 3 expressions typu integral od a do b funkce bla bla bla...
Co za kniha to je? Anglictinu mi uznali, takze som sa ucil nemusel, ale toto by sa mohlo hodit aj v buducnosti.
Uživatelský avatar
Trupik
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 251
Registrován: 3. 1. 2005 14:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trupik »

Ja byl dneska, vsechno stale stejne
poslech (jednoduche),
gramatika a slovicka (tady jsem byl prekvapen - jedno male cvicenicko na ruzne casy a jinak to byly vetsinou slovicka - doplnovat spravne tvary, predlozky)
reading a ESP

Temata eseje byly tyhle (radsi to pisu cesky)
Co si myslite o rostoucim poctu pristehovalcu v Praze/vasi zemi?
Kdo byl podle vas nejvetsi osobnost a ted nevim, ale myslim ze 20. stoleti?
Legalni drogy znici vic zivotu nez ilegalni.

Na ustni jsem se moc dlouho nezdrzel, jen chvili jsem povidal o odbornem textu (uvod z knizky Thinking In Java o objektove orientovanem programovani - docela dobrej text, snadno se tomu rozumi a hezky o tom povida)
Domovská stránka: http://www.jakubmaly.cz/, blog: http://blog.jakubmaly.cz/
Petice proti olympiádě http://olympiada.nazory.cz

Come on you target for faraway laughter,
Come on you stranger, you legend, you martyr, and shine!
Uživatelský avatar
snail
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 144
Registrován: 23. 5. 2005 22:31
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od snail »

Jo anglina byla fakt v pohode, z tech 30 lidi nevim o nikom, kdo by to nedal.
A asi tak pulka lidi mela za 1. :D
Uživatelský avatar
tutchek
Site Admin
Příspěvky: 795
Registrován: 21. 9. 2004 00:40
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha, Bohnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tutchek »

po uspesnem pokusu musim rict ze u pani Horke usnti vliv na znamku ma.. pisemka jasna trojka, ale kdyz jsem pry tak komunikativni, tak ze tu dvojku mam mit...

EDIT - preklep ;(
exAdmin. Magistr přes umělou inteligenci. Právník přes daně.
Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

Příspěvek od Dawe »

No tak já se přidám, normálně je na ústní 15 minut, já tam byl asi deset, protože s předchozím přetáhla a další už zvonil že chce dovnitř :-) Z písemky jsem měl za dva a nakonec to taky u ní zůstalo (byl jsem u Bubeníkové). Nejdřív se ptala na text, tak jsem ji o něm povyprávěl a abych věděl o čem mám mlet, tak jsem listoval a čet názvy kapitol. Pak mi řekla ať si vyberu co chci přečíst, tak jsem začal hned na začátku :-) Kdybych nelistoval tak jsme se ani dál než na 3. stránku nedostaly.
Uživatelský avatar
Che
Donátor
Donátor
Příspěvky: 166
Registrován: 2. 6. 2005 12:29
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Byl jsem tam!

Příspěvek od Che »

rastik píše:
mitch-bitch píše:Tak tady je dobry umet hlavne slovicka - z ty knizky od MatFyzPressu. Je jich tam par stranek a to se naucit da.. lec stejne me otazky obcas zaskocily.. viz. Horizontal axis of hyperbola is.... vertical axis is..... Tak tohle nevim ani cesky natoz anglicky.. Pak tam byly uhly (ostrej tupej..), no a samozrejme napsat asi 3 expressions typu integral od a do b funkce bla bla bla...
Co za kniha to je? Anglictinu mi uznali, takze som sa ucil nemusel, ale toto by sa mohlo hodit aj v buducnosti.
Rozšiřující materiály pro výuku anglického jazyka - aut. Křepinská, Houšková, Bubeníková - vyd. matfyzpress. Třetí vydání má ISBN 80-86732-39-8.

Tenoučka knížečka, ale na jeden večer učení až moc :?
shoot that shit
Uživatelský avatar
jaruch
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 376
Registrován: 5. 2. 2005 14:06
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Re: Byl jsem tam!

Příspěvek od jaruch »

rastik píše: ...ale toto by sa mohlo hodit aj v buducnosti.
ver mi, nemohlo...
Shit shit, who the fuck is shooting us?
I've got a universe to master...
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Byl jsem tam!

Příspěvek od rastik »

jaruch píše:
rastik píše: ...ale toto by sa mohlo hodit aj v buducnosti.
ver mi, nemohlo...
Nooo, rocnikovy projekt/bakalarku robim v anglictine, tak tam mozem narazit na nieco, s cim by mi ta knizka pomohla.
Odpovědět

Zpět na „Angličtina“