Vypracované otázky 2009/2010

Přehledový kurz filozofie rodiny protokolů TCP/IP.
Uživatelský avatar
Ellrohir
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 140
Registrován: 21. 12. 2007 13:29
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Vypracované otázky 2009/2010

Příspěvek od Ellrohir »

mě tato příprava přinesla jeden velmi prodloužený večer, extrémní spánkový deficit a celkem pohodovou jedničku

doporučuju (osvědčená zkušenost ze všech tří Peterkových zkoušek) učební algoritmus - jednou si jen tak "nezávazně" číst slajdy (v mém případě jsem ani nechodil na přednášky) a snažit se spíš pochopit "o co jde", než "co znamená která zkratka"...druhý průchod je vzít vypracované otázky a začít memorovat odpovědi, s tím, že kde je nejasnost, podívat se znova do slajdů...tohle se dá stihnout za den, když se člověk trochu snaží (u mě to byl samozřejmě ten den před zkouškou)...a pak ráno u snídaně a cestou do školy ještě jednou projít odpovědi na otázky a nastoupit na to...

přiznávám, že mám teda asi trochu výhodu v tom, že mám fakt dobrou paměť (narozdíl zase od takových těch "abstraktních matematických schopností"), takže pro mě naučit se v podstatě nazpaměť cca 120 otázek opravdu není takový problém, jako může být pro někoho jiného...no, hodně štěstí přeju :wink:
Přílohy
TCPIP_Vypracovane.pdf
(150.18 KiB) Staženo 679 x
naf20
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 4
Registrován: 31. 8. 2006 13:59

Re: Vypracované otázky 2009/2010

Příspěvek od naf20 »

Za ty vypracovane otakzy sem ti nezkutecne vdecny, prave sem se chystal prochazet ten milion slidu, ale toto mi usetri kotel casu!!!
Dik moc za nasdileni
J4rd4
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 10
Registrován: 14. 4. 2011 10:54
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Vypracované otázky 2009/2010

Příspěvek od J4rd4 »

Zdravím,
vypracoval jsem vlastní odpovědi na otázky z TCP/IP. Mimo jiné jsem použil také výše zveřejněné odpovědi. Moje odpovědi jsou ale obsáhlejší a jsou formulované celými větami (zastávám názor, že čím víc budu vědět omáčky okolo, tím je větší pravděpodobnost, že si na něco u zkoušky vzpomenu a dovede mě to k těm důležitým částem odpovědi).
Vesele aktualizujte, opravujte chyby (jsou tam hlavně pravopisné ;-) ...) a šiřte.
vypracovane_otazky.pdf
(281.65 KiB) Staženo 336 x
vypracovane_otazky.doc
(182.5 KiB) Staženo 249 x
Odpovědět

Zpět na „SWI045 Rodina protokolů TCP/IP“