Zkouška nově 2007 = ?

Principy tvorby Windows aplikací (programy řízené událostmi, komunikace pomocí zpráv). Základní API funkce tříd USER (okna, menu, kursor, ikona, dialogy) a GDI (pera, štětce, bitové mapy).
Synergy
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 14
Registrován: 23. 1. 2007 15:18
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Karvina
Kontaktovat uživatele:

Zkouška nově 2007 = ?

Příspěvek od Synergy »

Byl uz nekdo na zkousce z prgWin I? Letos to uz je bez programu a jenom teorie a co chtel zhruba vedet a odkad jste se na to ucili? Diky za kazdy prispevek...
Uživatelský avatar
strevlik
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 49
Registrován: 7. 3. 2006 10:56
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkouška nově 2007 = ?

Příspěvek od strevlik »

Byl tam v posledni dobe nekdo? Jak jsem zjistil, tak uz neni potreba program jako driv a o to vic jsem zvedav cim se debata zaobira. Jestli povidani o technologiich a zpusobech programovani, nebo bude primo chtit znat nektere konkretni funkce a podobne? Bal bych se, kdyby se zeptal na funkci a jeji parametry.....
Jochanan
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 85
Registrován: 12. 5. 2007 15:58
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkouška nově 2007 = ?

Příspěvek od Jochanan »

Jde spíše o to mít přehled, když je někde víc možností, umět vysvětlit rozdily mezi nimi. Nevim, jaky PPW myslis, ale je pravda, ze v jednicce je velky mnozstvi funkci. Osobne jsem se ty funkce ucil jen prehledove a u tech dulezitejsich i nejake parametry => co s tou funkci jde vsechno udelat. Ale je to jen muj pohled, mozna ho nekdo jiny vyvrati...
Podle me je hlavni rozumnet "o co jde", nez vedet, ze fce XYZ ma 8 parametru a treti z nich je DWORD.
Ale je to jen muj nazor.
Odpovědět

Zpět na „SWI036 Programování pro Windows I & II“